Ricoh

Projekt Ricoh to fuzja praktycznych stanowisk pracy i wygodnych, ciepłych i przyjaznych przestrzeni. Nieoczywiste wzory i kolory ożywiają wnętrze i pomagają walczyć z rutyną pracy biurowej.

Olivia Star - Arco by Paco Pere

.

Coty

Projekt Coty to wystrój wnętrza zarówno oryginalny i bardzo stylowy. Klasyczne rozwiązania pracownicze pozostają wygodne i praktyczne, a akcenty kolorystyczne przełamują szarość, dzięki czemu nie przytłacza i nie męczy.

Hb Reavis/West Station

Prostota i przejrzystość projektu to dominujące cechy wystroju tego biura. Ciekawy schemat kolorów sprawia jednak, że obok tej aranżacji nie sposób przejść obojętnie. Bardzo wysoka jakość mebli Knoll oraz wykładzin Milliken dodają powagi i prestiżu, nieoczywiste kolory sprawiają, że jest on bardziej przystępny.

MCI

Wystrój przestrzeni nastraja do konkretnych działań – ważne jest zaznaczenie granicy pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Bardzo wyraźnie oddzielone dzięki dużym kontrastom we wzorach i kolorach wykładzin Milliken przestrzenie w projekcie MCI sprawiają, że skupienie się na konkretnym zadaniu lub odpoczynek przychodzi dużo łatwiej.

Vescom

Projekt  Vescom to jedna z  bardziej oryginalnych aranżacji. Nieoczywiste rozwiązania, połączenie elementów industrialnych z nowoczesnym designem w ciekawych kolorach robią piorunujące wrażenie. Proste formy, nacisk na praktyczność I jakość to główne cechy mebli Knoll użytych w wyposażeniu biura.

Microsoft

Wystrój wnętrza, w szczególności przestrzeni otwartych dla gości i klientów, jest wizytówką firmy. Biuro firmy Microsoft w pełni oddaje charakter jej działalności, prestiż i profesjonalizm. Nowoczesny i stylowy design oraz nieoczywista gama kolorystyczna wykładzin Milliken tworzą w tym projekcie bardzo odpowiednią aranżację.

Wyborowa

Czasami to nie oryginalny design i niespotykane rozwiązania podkreślają charakter i styl aranżacji, ale stonowane, proste wzory i kolory. W projekcie tego biura wykładziny Milliken nie przytłaczają, nie odwracają uwagi, uwydatniają i podkreślają barwne, wyraziste detale tworząc atmosferę, która cicho wspiera i odpręża.

Grosik taxi

Jedną z cech wykładzin Milliken jest szeroki wybór możliwości w ich zastosowaniu. Ten projekt jest bardzo dobrym przykładem tego, jak wpasowują się one w każdą przestrzeń, stale zachowując swoją wyjątkową jakość i piękny design.

EY

Bardzo wysoki standard naszych produktów czasem nie wymaga opisu. Sale konferencyjne, przestrzenie loungeowe i biurowe w projekcie EY są tego bardzo dobrym przykładem. Powaga i prestiż stołów Renz i foteli konferencyjnych Graph, bardzo oryginalny design i wysoki komfort mebli loungeowych oraz Milliken w pełnej krasie – wszystkie te elementy nadały aranżacji niepowtarzalny, osobisty charakter.

Coca cola

Aranżując duże, otwarte przestrzenie biurowe należy uważać, by kolejne stanowiska nie zlewały się ze sobą, nie tworzyły mętnego i po prostu nudnego obrazu. W biurze Coca Cola udało się uniknąć tego efektu dzięki użyciu przez firmę Narbutas unikalnego koloru tapicerek, pasującego do wizytówki firmy.

Jeronimo Martins

Niepowtarzalny, oryginalny i bardzo nieoczywisty wystrój umożliwiło połączenie wykładzin Milliken o geometrycznych, ostrych wzorach z łagodnymi, miękkimi krawędziami mebli.

Audatex

Wystrój sal konferencyjnych zależy od charakteru spotkań, jakie mają się w nich odbywać. W projekcie Audatex alternatywą dla poważnych, solidnych stołów Renz i skórzanych, dopasowanych foteli stała się Akaba, bardziej otwarta na żywsze kolory i lżejszą, mniej oficjalną formę.

Biuro w zebra tower

Biuro łączy w sobie elementy wystroju domowego i tradycyjne przestrzenie biurowe, wzbogacone o pobudzające wzory. Design wykładzin jest oryginalny, ale nie przesadnie ekstrawagancki, bardzo dobrze zgrywa się z charakterem budynku.

TVN

.

Moneygram

Charakterystyczną cechą tego projektu jest sposób przełamania biurowej szarości. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów i kolorów wykładzin Milliken, żywe wzory na ścianach zostały przedłużone, łącząc powierzchnie pionowe z podłogą i tworząc bardzo spójną i ciekawą całość.

KMD

.

RMF / Alvernia Studios

Deutsche Bank

Legg Mason