Meble Prostoria

Aqina oferuje meble uznanego, chorwackiego producenta Prostoria. Posiadamy w naszym asortymencie sofy, a także wyjątkowe fotele, w oryginalnym, wyjątkowej dla tej marki designie i jakości. Prostoria to uznany producent mebli o charakterystycznej, odważnej linii.

Prostoria to wygodai styl, który sprzeciwia się tradycyjnym, nudnym schematom i meblom bez wyrazu, jakimi przepełnione są często powierzchnie biurowe. Meble Prostoria pozwalają wyróżnić się, zapamiętać i jednocześnie zapewnić komfortowe warunki ich użytkownikom.

Sofy do biura

W szerokim asortymencie mebli Prostoria szczególnie polecamy sofy, których design i nowoczesny wygląd pozwala na stworzenie bardzo efektownej przestrzeni w najwyższym standardzie. Jest to ważne dla podkreślenia rangi firmy i użytkowników biura.

Nie tylko sofy, ale również zachwycające fotele – to wszystko znajdą Państwo w szerokiej ofercie marki Prostoria i naszego salonu Aqina w Warszawie. Wiemy, jak ważna jest jakość, dlatego postawiliśmy wyłącznie na meble biurowe uznanych i najlepszych producentów, co gwarantuje najwyższy standard.

Sofa to nieodłączny element nowoczesnego biura. Nieoficjalne rozmowy pracowników, spotkania z klientami czy ozdoba biura – sofa jest dużo lepszym wyborem, niż oficjalne i poważne krzesła. Sofa powinna cechować się podobnymi zaletami, co sofa domowa, wybieramy więc wygodę i styl.

Sofy marki Prostoria, które znajdą Państwo w naszej ofercie to nowoczesność, doskonała jakość i wygoda, która pozwala zapomnieć, że jesteśmy w przestrzeni biurowej. Różnorodna kolorystyka, wielkość sof i możliwość tworzenia indywidualnych zestawień, wyróżniają je na rynku mebli biurowych.

Oryginalny design

Wyposażenie biura nie musi być nudne. Niezależnie od branży firmy, nowoczesny i stylowy design doskonale wpływa na efektywność pracowników oraz odczucia gości i klientów. Jest to szczególnie istotne w miejscach, w których pojawiają się codzienni klienci, czy kontrahenci.

Marka Prostoria postawiła na wyjątkowość. Nie znajdziemy wśród jej asortymentu nudnych, oklepanych wzorów. Tutaj stawia się na prostotę i wyjątkowość kształtu, jakość i kolor, a każdy z mebli biurowych staje się wizytówką marki.

Szeroki wybór mebli biurowych

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem mebli biurowych w naszym salonie Aqina w Warszawie. Postawiliśmy na nowoczesność, jakość i doskonały design, dzięki czemu wiemy, że otrzymują Państwo wyłącznie najlepszej jakości meble biurowe, które zachowują trwałość na długie lata.