Meble Knoll

Firma Knoll istnieje na rynku od 1938 roku, została założona przez Hansa i Florence Knoll. Od samego początku istnienia stała się i wciąż jest jednym z liderów wzornictwa przemysłowego. Pomimo ponad siedemdziesięciu lat pracy, projekty oferowane przez markę Knoll wciąż zachwycają świeżością i kreatywnością zastosowanych rozwiązań.

Plejada klasyków, projektujących dla Knolla dowodzi tego jak wielką i ważną pozycję zajmuje ten producent w przestrzeni kreowania nowoczesnych wnętrz. Florence Knoll, założycielka firmy oraz projektantka mebli, dzięki otwartemu umysłowi i oferowaniu wolności tworzenia innym, przyczyniła się do powstania mebli, będących kamieniami milowymi w nowoczesnym wzornictwie meblowym. Specjalnie dla marki Knoll meble zaprojektowali min. Ludwig Mies van der Rohe, Harry Bertoia, Marcel Breuer, Warren Platner, Charles Pollock, Jens Risom, Eero Saarinen, Markus Jehs and Jürgen Laub, Don Chadwick, Edward Barber & Jay Osgerby, David Adjaye.

W Aqinie stawiamy na jakość, zarówno naszych usług, jak i oferowanych produktów. Z tego powodu polecamy meble Knolla naszym klientom. Unikalny i intrygujący design wykreowany przez markę sprawia, że pomieszczenie i meble tworzą razem harmonijną całość. Przyjazną przestrzeń, w której chce się przebywać.

Nowoczesność i klasyka

Wszystkie projekty sygnowane logo Knoll powstają we współpracy ze znanymi projektantami i markami, dzięki czemu tworzone przez firmę meble są nie tylko ergonomiczne i praktyczne, ale również niezwykle stylowe.

Dzięki nim przestrzeń biurowa staje się interesująca, a przez to również bardziej osobista – a, jak wszyscy wiemy, odpowiedni projekt wnętrza ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Tyczy się to również miejsca pracy, gdzie spędzamy przynajmniej osiem godzin dziennie. Oferta firmy Knoll obejmuje różne rodzaje mebli, w tym całe systemy biurowe, co pozwala zachować spójność i harmonię projektu.

Oryginalny design

Co sprawia, że produkty sygnowane logo Knoll są tak wyjątkowe? Przede wszystkim, jak już wspomnieliśmy, firma zrzesza w swoich szeregach najlepszych projektantów i marki zajmujących się tworzeniem współczesnego wzornictwa. Poza tym Knoll pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami, których potrzeby są dla firmy nieustającym źródłem inspiracji w tworzeniu nowoczesnych, funkcjonalnych projektów.

Oryginalny-design

Meble biurowe

Spędzając kilka lub kilkanaście godzin dziennie przy biurku warto zadbać o to, żeby było ono nie tylko wygodne, ale również funkcjonalne. Nie zaszkodzi również, jeżeli będzie przyjemne dla oka. Odpowiednio zaprojektowane miejsce pracy jest ważne zarówno dla naszego komfortu fizycznego, jak i psychicznego.

Praca biurowa nie należy do najzdrowszych. Na szczęście, oprócz kupienia karnetu na siłownię, jest jedna rzecz, którą możemy zrobić dla naszego nadwyrężanego podczas wielu godzin spędzanych przy komputerze odcinka lędźwiowego – zainwestować w porządny fotel. Ergonomiczne fotele biurowe firmy Knoll powstały w trosce o zdrowie osób wykonujących pracę siedzącą. Dzięki specjalnej konstrukcji, fotele odciążają plecy i poprawiają komfort pracowników.